O uplynulých dnech...

16. března 2009 v 17:28 | Nika* |  °denní všednosti°
Je to zvláštní, ale zdá se mi, že se vše vrací do starých dobrých kolejí.

Naposledy jsem vám psala před týdnem. V den, kdy naše životy trošičko pozměnily. V den, kdy měl taťku tu drobnou autonehodu. Byli jsme hotový. Nevěděli jsme, co dělat. Z auta, z kterého, kdybychom ho prodali, bychom měli 80 tisíc, nám zbylo něco, co ztěší prodáme za 20 tisíc. Bály jsme se. Jednak jsme nevěděli, jaké auto si koupit teď, abychom na to měli a aby to nebyla nějaká šunka.

Zpočátku jsme uvažovali o Kia Ceed. Našli jsme si na netu prodejny, všechno projednali a zjistily, že nás její kup výjde na 280 tisíc. Mamča říkala, že to půjde. Nějaký úvěr, nějaké našetřené peníze --> dohromady to nějak vykoumáme. A tak jsme byli rozhodnutý. JENZE!! Mamča ještě předtím volala do jedný tý prodejny, aby se poptala, co za doklady a tak podobné. No a oni jí pověděli, že to je jen zákl. výbava, kterou vlastně ani neprodávají, potom nějaký 30 tisícový pojištění a další a další nesmysly, které když sečteve vám dají skoro 400 tisíc. Takže to jsme okamžitě zavrhly. Já si znovu sedla k netu a hledala. Našla jsem Seata Alteu a v jednom nejmenovaném autobazaru. Sedly jsme do auta a vyrazily jsme se na ni podívat. Vyrazila nám dech. Krásná, luxusní, vybavená a vcelku levná. Neváhali jsme a další den si pro ni jeli.

Teďka už nám stojí v garáži, Oplíka jsme prodali známému a jsme zase spokojení. Máme krásný auto, který je vcelku nový, po tom starém se mi stýská, ale je v dobrých rukou. Jen doufám, že nám Altea dlouho vydrží a nebudou s ní žádné problémy.

Jinač se v týdnu nic zvláštního neudálo. Chodila jsem do školy, po škole se učila, spala, jedla a tak podobně noo...
Chtěla bych se blogu možná trošku věnovat víc. KOukala jsem, že jsem naposledy přidala jen citát, na kterém žádná práce není a přišlo mi to trošku líto. TAk uvidím jak to budu zvládat...

Mějte se banbájově...vaše Nika*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tu...

Klik!

Komentáře

1 mardom mardom | Web | 17. března 2009 v 22:12 | Reagovat

Tak hlavně, že jste to vyřešili k spokojenosti :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama