A je to pryč...

7. března 2009 v 12:10 | Nika* |  °denní všednosti°
Minulý týden v pátek některé z nás uklidňovala vidina nastávajících prázdnin. Byla jsem šťastná, protože jsem si říkala kolik toho za ty prázdniny stihnu. Některé dny budu chodit do práce, někdy se válet doma, občas něco udělám a tak...


Všechno dopadlo ale úplně jinak než jsem si plánovala. Nejenom, že jsem v práci byla pouze v pondělí, protože mi ostatní dny zrušili pro nedostatek práce, ale ještě ke všemu jsem vůbec nic nestihla. Nic z toho co jsem si plánovala. Každý den jsem chrápala do dvanácti hodin a pak jen dřepěla u počítače, koukala na filmy a nebo jen čučela do blogů.

Tohle jsem ale opravdu neměla v plánu. A teď? Je sobota a pozítří se vracíme do školy, kde nás čeká nesčetně písemek a zkoušení, protože profesoři nechávali všechno po prázdninách a teď se to všechno nahrne najednou. No každopádně jak už jsem řekla, prázdniny letos opravdu na nic. Nesnáším se, když nic nedělám, jenomže, když máte tu možnost nic nedělat, nechce se vám něco dělat..:-D. Už mi z toho hrabe.

No jinač dneska má děda narozeniny, takže bude "maxi" oslava. Ale aspoň budu mít jeden den jiný než ty ostatní prázdninový.

Pak se musím taky stihnout naučit právo a ekonomiku. To jsou to dva hlavní testy v týdnu. Potom taky účetnictví - ale to je takový malý test, takže snad bude stačit si to jen přečíst.

Dál bych vám chtěla doporučit jednu knížku. Četla jsem ji už před delší dobou, ale teď jsem si na ní vzpoměla. Půjčila mi ji tenkrát Barunka. Jmenuje se Utrpení jiných a je od Val McDermidové. Líbit se bude spíše těm, co maji rádi detektivky. Nebudu vám se psát o čem je, to napíšu časem do recenzí.

Pro dnešek je to asi vše. Dochází mi myšlenky. Jsem opravdu po těch prázdninách nějaká vyprázdněná. Opravdu se to nevyplatí nic nedělat. Začne vám z toho pak hrabat..:-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rory rory | 7. března 2009 v 17:45 | Reagovat

jj, tohle znám, vždycky si něco naplánuju, a pak to skončí spanim do 11 a surfovanim po netu:)

2 Eliška Eliška | E-mail | Web | 16. srpna 2009 v 18:51 | Reagovat

Přesně :-D Takhle to u mě taky o prázdninách dopadá...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama