"Untitled"

3. ledna 2009 v 21:45 | Weronika |  °povídky°
Není to nic zajímavého, ale nějak se něměla co dělat, tak jsem napsala krátkou povídku o Martinovi, který podvedl svou přítelkyni s přítelkyní svého nejlepšího kamaráda....tak si to užijte"Nechci!" křičela, "nechci už s tebou zůstat ani minutu. Snažila jsem se a co ty? Ty ses mi jenom vysmál! Líbilo se ti to? No líbilo se ti to s ní? Jasně ještě aby ne viď? Vypadni! Slyšíš mě? Vypadni a už nikdy se sem nevracej rozuměl si?" zařvala a svalila se na postel.

Nedokázal jsem už nic říct, jen jsem se zvedl a odešel. Venku před domem, jsem se posadil na lavičku a musel si nechat všechno projít hlavou. Ztratil jsem ji. Lenku. Mojí lásku. Člověka, který mi se vším pomáhal. Měnila můj život od chvíle, co jsem ji poznal. A teď? Začne se vše vracet zase do starých kolejí. Nedokážu bez ní žít. Nebýt toho pitomce Pavla, nic by se nestalo.
Začalo to tím, jak Pavel přišel ke mně do bytu.
"Našel jsem ji. Konečně jsem potkal holku, se kterou bych chtěl být do konce života." prohlásil nadšeně. Jen jsem na něj podíval a zakroutil hlavou.
"Prosím tě, to už to bylo tolikrát."
"Ne Radku, to nebylo. Tohle je vážně poprvé. Poprvé je to něco opravdového, tohle jsem ještě vážně necítil." vysvětlil.
"Bože Pavle, chováš se malej. Jseš dospělej a jseš zcvoklej do nějaký baby. Sejně ti jde jenom o jedno, víš to ty a vím to já. Tak přestaň. A navíc nemám teď vůbec čas, musím tady dodělat něco do práce." řekl jsem a otočil se zpět k práci.
"Hm, tak jo, tak se měj a uvidíme se zítra, přivedu ji sem a ty si přiveď Lenku, trochu pokecáme. Tak čau." rozloučil se.

Druhý den mi ji představil. Martinu. Když jsem ji uviděl, málem mi vypadly oči. Víc sexy holku jsem snad v životě neviděl. Nevím, co to do mě vjelo, ale nemohl jsem z ní spustit oči. Hned jak s Pavlem odešli, pustila se do mě Lenka.
"Můžeš mi vysvětlit, proč si na ní tak zíral? Samozřejmě, mohl za to asi ten její dokonalý dekolt viď?" pronesla naštvaně.
"Promiň Leni, ale nějak mě překvapilo, že vypadá zrovna takhle. Prostě, představoval jsem si jí nějak...jinak."
"Aha, jasně. Teď jsi mi to dokonale vysvětlil. Už se na tebe vážně nezlobím." odsekla uraženě a odešla do ložnice.
Celou noc jsem nespal a pořád na ní myslel. Vlastně mě na ní přitahovala tak akorát to její dokonalé tělo. Inteligencí a rozumem zrovna nepřekypovala.
Další den mi přišla sms zpráva.
"Dneska buď v 16 hodin v parku. Budu na tebe čekat. M." Páni, tak tohle jsem opravdu nečekal. Samozřejmě, občas se na mě podívala, ale aby to zašlo tak daleko.
Po pár hodinách jsem se začal připravovat. Nevím sám proč jsem tam šel. Srdce mi říkalo, že ubližuji Lence, ale mozek, že si musím užívat.
V parku už na mě čekala. Jen co jsem se na ní podíval, všechno se vrátilo. Neuvěřitelný, co dokáže jedna pitomá ženská udělat s chlapem.
"Ahoj, asi se chceš zeptat, proč jsem tě chtěla vidět viď?" usmála se.
"No, docela mě to vážně zajímá."odpověděl jsem
"Víš, líbíš se mi. Nechci ublížit Pavlovi, je do mě blázen. Ale chtěla bych si s někým prostě jen užít." flirtovala. "Nechceš jít teď na chvíli ke mě?" navrhla mi a já souhlasil. Jen co jsme došli ke dvěřím jejího bytu už jsme se líbali. Bylo to něco neuvěřitelného. Hltala mě celým svým tělem. Chtěla mě a já chtěl zase ji. Milovali jsme se spolu asi třikrát. Potom jsme si usnuli v náručí. Když jsem se probral, teprve mi došlo, co jsem udělal.
"Tak co, jak se ti to líbilo?" otočila se ke mně Martina.
"Líbilo, ale už to nechci nikdy udělat. Já miluju Lenku a nechci ji prostě ztratit. Jseš skvělá, ale zůstaň s Pavlem a udělej ho šťastným." řekl jsem vážně. Samozřejmě, že toho budu do konce života litovat. Ale pokud se s Martinou domluvím, Lenka se to nemusí nikdy dozvědět.
"Aha, takže jsi si chtěl jenom užít co?" vyprskla. "Jak chceš, ale ještě dneska to řeknu Pavlovi." dodala a já se na ní podíval.
"Proč? Copak to nemůže zůstat jen mezi námi?" zeptal jsem se.
"Ne!" řekla a začala se oblékat. "A teď jdi pryč."
Zvedl jsem se, oblékl a odešel. Doma jsem Lence řekl, že jsme měli v práci nějaké jednání, tak jsem musel na rychlo odejet.
Druhý den přišel Pavel.
"Proč? Líbilo se ti to? Proč jsi jí donutil, aby se s tebou vyspala?" vychrlil na mě.
"Co- cože? To ona mě svedla. Samozřejmě, chtěl jsem to, ale ona mi napsala a předem to plánovala Pavle!" vysvětlil jsem, ale on mě neposlouchal, řekl, že počká až příjde domů Lenka, aby jí to všechno pověděl.
"Nedělej to." radil jsem mu. "Ublížíš víc jí, než mě."
"Mě už je to jedno, stratil jsem svýcho nejlepšího kámoše, stratil jsem svou přítelkyni. Je mi jedno, komu ještě ublížím.
Za hodinu dorazila Lenka. Pavel jí samozřejmě všechno pověděl. Snažil jsem se jí to vysvětlit, ale vyhodila mě a řekla, že mě nechce už nikdy vidět. Potom, co jsem odešel, se zhroutila....

Sedím na lavičce a přemýšlím o tom, zda by šlo všechno ještě nějak zpátky. Odpověd je jasná. Už to zpátky nevrátím. Tohle byla věc, na kterou mě Lenka vždycky upozorňovala.
" Jen mě nikdy nepodveď, lásko." říkávala.
Zvedl jsem se a zamířil rovnou k mostu. Zahleděl jsem se na hladinu řeky.

"Jaké to asi musí být utonout." pomyslel jsem si........
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katy-Kate Katy-Kate | Web | 3. ledna 2009 v 21:47 | Reagovat

AhoOj moc bych potřebovala hlásek jsem v SONZ jako Lední méďa a mám moc málo hlásků :) dííky a jestli taky chceš někde hlásnout písni mi na blog (jen pokud ty hlasuješ pro mě) ♥ pp

http://zviratkooo-m.blog.cz/0901/3-kolo-sonz

2 ♥Bleška♥ ♥Bleška♥ | Web | 3. ledna 2009 v 21:47 | Reagovat

Ahojky u mě na blogu je bleskowka nechceš se zapojit?

3 ♥5 angels♥ ♥5 angels♥ | Web | 3. ledna 2009 v 21:49 | Reagovat

Ahojky, na mém blogu je SONB, nechceš se přihlásit? Určitě na to máš. Sry za reklamu, ale neviděla jsem rubriku na reklamy

4 Bany Bany | Web | 17. května 2009 v 15:18 | Reagovat

Ahoj hezká povídka je mooc hezka líbí se mi, nchceš přečíst, prosím tu moji? dk

5 Eliška Eliška | E-mail | Web | 16. srpna 2009 v 19:00 | Reagovat

To je nádherná povídka... Fakt se mi moc líbí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama