Strážný anděl - 1. kapitola

3. ledna 2009 v 11:53 | Weronika |  --Strážný anděl--
1)
Pokaždé, když otevřu oči, vidím to samé - prázdnotu. Vidím něco, co dříve bylo, ale teď už to není. Něco, co nedokážu popsat slovy, ale zevnitř mě to pomalu ničí. Člověk, když v životě prožívá ty šťastné chvíle, si ani neuvědomí, že můžou být těmi posledními.

Když jsem otevřela oči tentokrát, spatřila jsem díru. Obrovskou prohlubeň, která se přede mnou otevřela. Stojím na střeše třicetipatrové budovy obchodního centra ve Phoenixu. Sleduji svět pode mnou a svět okolo mně.
Nevěřím, že jsem doopravdy tady. Na místě, kde jsem už tolikrát chtěla stát, sledovat svět okolo sebe a pak jen....skočit. Podařilo se mi to. Podařilo se mi překonat strach a nalést odvahu jak všechno skončit.
Stojím tu, mé tmavé vlasy, sepnuté jen sponou, mi vlají v lehkém větru. Jako bych slyšela říkat ho: "Nedělej to. Nedělej to." Snad jedině on vidí, co mám v plánu.
Chtěla bych všechno vymazat. Všechny mé chyby, škody, které jsem napáchala. A také především chyby druhých, díky kterým jsem chybovat začala já.

Ano, rozhodla jsem se. Nebudu to dále prodlužovat.

V posledních vteřinách, kdy se dvacetiletá Leslie Swanová připravovala na skok, ji v hlavě proběhl celý její dosavadní život.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama