31.12.2008 - Silvestr ---> rok s osmičkou končí

5. ledna 2009 v 22:08 | Weronika |  °denní všednosti°
Letošní silvestr??? Byl vážně super, i když....Každoročně, když se mě někdo zeptá, co budu dělat na silvestra, ho odbyju odpovědí, že nevím. A já opravdu nevím. Silvestr. Příjde mi to jako, když prostě někdo pískne a raz, dva, tři musí se pít, musí se slavit. Nikdy jsem silvestra nijak neslavila. Proč vlastně? K čemu by to bylo...akorát by se člověk opil, druhý den by strávil někde v posteli s pořádnou kocovinou a proč? Protože se to tak prostě dělá? Protože se na silvestra prostě chlastá? Aha, tak to pro mě není opravdu žádný důvod. Já slavím, když se mi prostě chce, když se mi chce, jdu se bavit. Když se mi chce, zavolám kamarádům a jdu se prostě bavit.

Letošní silvestr se vydařil. Ve škole mi Verča navrhla, že spolu strávíme silvestra u ní. Zpočátku se mi moc nechtělo, říkala jsem si, co asi budeme dělat ve dvou. Unudíme se k smrti. Ale pak jsem názor změnila a souhlasila. Koupila jsem nějaký pití, brambůrky. Půjčila filmy.
Dorazila jsem k ní asi kolem 7 hodiny. Řekla mi, že má přijít i Katka, další kamarádka ze třídy, byla jsem ráda, říkala jsem si, že to ve třech líp rozjedeme. Do půlnoci jsme sledovali filmy...většinou spíš komedie, abychom se za břicha popadali, což ve většině případech ani nebylo. O půlnoci jsme otevřeli šampus a vyrazily ke "křížku". Nahoře na kopci už postávalo několik nedochvilných. Stoupli jsme si někam na bok a trpělivě vyčkávali na půlnoc. Půlnoc. Tahle jediná chvilinka oddělí dvě úplně vzdálené doby, jedinou vtěřinou. Skončí rok 2008. Skončí všechno co tenhle rok provázelo. Ale neskončí naše vzpomínky. Ty nadále zůstávají. A zůstanou navždy.

Konečně nadešla půlnoc. K obloze lítali ohňostroje z celé Prahy. Bylo by to vážně nádherný, nebýt těch šílených ran okolo. Moje uši měly co dělat, aby to vydržely. Okolo půl jedný, když jsme byly zmrzlí na kost, jsme vyrazily k domovu.

Doma, jsme dopily flašku "šáňa" a v náladě rozjeli taneční show. Pouštěli jsme si všechny pecky jako je Karma, Verona, Britney Spears, Rihanna. Okolo 4 hodiny, upocení, unavení, a s bolestí hlavy, jsme upadli do svých postelí.


------------>> Třeba se Vám bude zdát, že to není nic moc, že jste si to užily mnohem víc. A jsem ráda, pokud tomu tak bylo. Užívejte. Je správné, že jste oslavili konec roku 2008. Do nového roku Vám přeji jenom to nej nej nej nej. Buďte zdraví, buďte šťastní. Mějte kolem sebe jen milované a milující lidi. A i vy buďte tím, koho chtějí mít okolo sebe ostatní........Šťastný nový rok 2009
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sucubus sucubus | Web | 7. ledna 2009 v 10:59 | Reagovat

Je tu další rok 2009

2 Eliška Eliška | E-mail | Web | 16. srpna 2009 v 18:19 | Reagovat

Já byla doma, takže jsem si to moc neužila :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama